Головна   Музей   Світлини   Статті   Контакти  
 
День народження провідника ОУН

У перший день Нового року на Прикарпатті  відзначили сто четверті роковини від дня народження провідника ОУН Степана Бандери. Традиційно найбільш масові заходи проходили у Старому Угринові.

На родинне обійстя Степана  Бандери прибули  ветерани повстанської армії, народні депутати України, лідери політичних партій, громадських організацій, чисельні гості з різних міст і районів області. Побували на святі і наші калуські кореспонденти.

 
Запрошення

 

ЗАПРОШЕННЯ

Коли Ви вмирали Вам сурми не грали,

ніхто не заплакав за Вами...

 

Науково-практична конференція

 

Боротьба відділів УПА  та збройного підпілля ОУН на Калущині

 

Нові дослідження архівів та спогади учасників визвольних змагань

 

Присвячена 62 річниці  загибелі командира УПА, Провідника ОУН в Україні,

Героя України – Романа Шухевича

Відбудеться 5 березня 2012 року в конференційному залі Історико-меморіального  музею С. Бандери, с. Старий Угринів.

 

ОРГКОМІТЕТ: 

Історико-меморіальний музей Степана Бандери філія Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С. Бандери

Староугринівський осередок Конгресу Українських Націоналістів

Староугринівський осередок історико-просвітницького товариства «Меморіал» ім. Василя Стуса

         Запрошуємо Вас 5 березня 2012 року об 1200 год взяти...

 
Геноцид: Злочин без каяття

  Г Е Н О Ц И Д:  Злочин без каяття …

 

         Століттями український народ зазнавав гноблення та приниження від так званих «великодержавних сусідів», повинен був відчувати себе рабом і мріяти про таку бажану волю. Ціною в десятки мільйонів життів Україна стала незалежною, але наслідки колоніального минулого і досі не дають їй піднятися з колін. В українську  історію комуністичними ідеологами закладено безліч історично-політичних міфів. Міфи, як відомо призводять до протистояння в будь-якому суспільстві і побороти їх можна тільки правдою. Правда української історії – це приглушена лихоліттями пам’ять народу, без відновлення якої не можливо піднятися на повний зріст.

 
Гості музею

 

Кінець вересня виявився багатим на цікавих і відомих гостей, які відвідали наш музей...

 

 
Експедиціія в Глибокий потік відбулась 30 вересня

    У пятницю, 30 вересня, працівники музею, активісти Староугринівського осередку «Меморіал» Степан Лесів, Володимир Іванюк, Дмитро Решетинський, представник «Нашого Формату» в м. Калуш – Андрій Гнибіда взяли участь у експедиції в Глибокий потік...

 
Подяка архиєпископа Харківського і Полтавського УАПЦ Ігора Ісіченка

   15 серпня Старий Угринів зустрічав учасників Єпархальної прощі до Зарваниці, яку очолив архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор Ісіченко. Богослужіння в місцевій церкі Вїзду Господнього в Єрусалим та відвідини Історико-меморіального музею Степана Бандери залишили в душах прочан надзвичайні враження та радісне захоплення від побаченого. Слова подяки владика Ігор записав... 

 
ЗВЕРНЕННЯ

 

Звернення

 

Цього року 15 жовтня українська спільнота буде вшановувати пам’ять Провідника ОУН Степана Бандери з приводу 52 роковин його трагічної загибелі від рук московського найманого вбивці.

Адміністрація Історико-меморіального музею Степана Бандери виступила з ініціативою провести в цей день смолоскипну ходу на його Батьківщині, в Старому Угринові: від пам’ятника, який розташований на території меморіального комплексу до могил рідні, які поховані на сільському цвинтарі.

 

         Запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до даної акції!

         Початок заходів о 1400 годині.

 

Застереження

Під час заходів буде використовуватись виключно(!)  державна (синьо-жовта) та організаційна (червоно-чорна) символіка.

Прихильників політичного піару та тривалих виступів прохання не турбуватись!

 

 

30.09.2011                                   Адміністрація музею

 

 

Прохання: до всіх, хто бажає взяти участь у заходах, реєструватись на сайті музею http://museum-bandera.if.ua або на електронну адресу [email protected]gmail.com з метою подальшого координування можливих змін у програмі заходу.

 

 

 

 

 
Заходи щодо вшанування пам'яті Степана Бандери в день його вбивства, на території музею.

Цього року 15 жовтня українська спільнота буде вшановувати пам’ять Провідника ОУН Степана Бандери з приводу 52 роковин його трагічної загибелі від рук московського найманого вбивці.

Адміністрація Історико-меморіального музею Степана Бандери виступила з ініціативою провести в цей день смолоскипну ходу на його Батьківщині, в Старому Угринові: від пам’ятника, який розташований на території меморіального комплексу до могил рідні, які поховані на сільському цвинтарі.

 

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до даної акції!

Початок заходів о 1400 годині.

 
Повідомлення для ЗМІ

11 липня 2011 року в приміщенні Народного Дому (РБК) в м. Калуші о. 16.00 год. відбулася презентація проекту архітектурно-кошторисної та скульптурної частини майбутнього пам'ятника головному командиру УПА, генерал-хорунжому, Герою України - Роману Шухевичу.

Архітектурну і кошторисну частину проекту перед присутніми презентував головний
архітектор міста п. Петро Пострильоний.

Презентацію скульптурної частини проекту майбутнього пам'ятника провів автор ідеї скульптор п. Ігор Семак.

 
Ювілей Акту відновлення державності України в музеї С. Бандери

Ювілей Акту відновлення державності України в музеї С. БандериДалекого 30 червня 1941 року у будинку Львівської «Просвіти» Ярослав Стецько зачитав Акт відновлення української державності.

Національно свідома частина активної української молоді об’єднана ОУН під проводом Степана Бандери, об’єднана в три Похідні групи, які налічували більше 5 тис. осіб,  мала на меті своїми рішучими діями творити українське державне життя.

Для керівництва було створене з представників більшості українських політичних партій та організацій Українське Державне Правління (УДП). Всі оці починання були схвально сприйняті українською громадськістю та благословенні відповідними Пастирськими листами.

 
Історико-меморіальний музей Степана Бандери
 
- Інформація про музей
- Степан Бандера
- Промова Степана Бандери
   
  Промова Степана Бандери  
 

Наша кнопка:

Історико-меморіальний музей Степана Бандери

 
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  
Головна | Музей | Світлини | Статті | Контакти | Карта сайту
© 2011 Історико-меморіальний музей Степана Бандери