Головна   Новини   Музей   Світлини   Статті   Контакти  
 
Назад Назад

У Калуші відбувся лекторій присвячений 92-ій річниці створення ОУН. ВІДЕО

4 лютого у Меморіальному музеї «Калуська в’язниця» комунального закладу «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради» відбувся лекторій «Історія ОУН», присвячений 92-ій річниці з дня створення цієї організації, повідомляє Комунальний заклад музейно-виставкового центру.
Присутні на заході учні, студенти та громадськість міста мали можливість почути доповіді, присвячені діяльності ОУН, як на теренах Калущини, так і всієї Галичини.
На початку модератор заходу – старший науковий співробітник Меморіального музею «Калуська в’язниця» Олег Відливаний мав доповідь на тему «Створення Організації українських націоналістів, її діяльність на Калущині». Під час виступу він поділився з присутніми наявними архівними матеріалами та опублікованою науковою статтею на цю тематику.
Наступною виступала Людмила Андрійчук – наукова співробітниця Меморіального музею «Калуська в’язниця», яка мала доповідь на тему «Розкол в Організації українських націоналістів». Вона розповіла про діяльність ОУН на початку 1940 рр., відносини Андрія Мельника та Степана Бандери, причини розколу в цій організації.
Про діяльність ОУН на території Підгірок розповідала наукова співробітниця музею-оселі родини Івана Франка комунального закладу «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради» Наталія Мельник. ЇЇ доповідь була насичена фотографіями, які вдалось зібрати під час дослідження цієї тематики.
На завершенні заходу слово мав доктор історичних наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Малярчук. Він охарактеризував проблематику дослідження діяльності ОУН, акцентував увагу на важливості дослідження власної історії, особливо для учнів та молоді.

ОУН.jpg
Дата публікації: 17.02.2021   Кількість переглядів: 88
Історико-меморіальний музей Степана Бандери
 
- Новини музею
   
 

Дружні сайти:

Сайт міста Бурштина СПД Павлів і Ко.
Газета Козацький край
   
 
  Промова Степана Бандери  
 

Наша кнопка:

Історико-меморіальний музей Степана Бандери

 
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  
Головна | Новини | Музей | Світлини | Статті | Контакти | Карта сайту
© 2011 Історико-меморіальний музей Степана Бандери