Головна   Музей   Світлини   Статті   Контакти  
 
Назад Назад

Вшанування пам’яті полеглих підпільників Карпатського Крайового Проводу ОУН.

Століття за століттям наш народ змушений був братися за зброю, аби захистити свою землю від загарбника. Наші українські землі постійно були ласим шматком для завойовників, тому кожному поколінню українців доводилося відстоювати свою національну ідентичність, свободу й соборність.

Той незборимий дух витав у наших краях продовж усього минулого століття, а останніми, хто зі зброєю в руках захищав рідний край від німецьких та більшовицьких загарбників були вояки Української Повстанської Армії.

На передодні Дня Героїв, 22 травня 2023 року, працівники Історико- меморіального музею Степана Бандери організували похід в урочище “Глибокий потік”, на місце загибелі Карпатського Крайового провідника ОУН “Захід-Карпати” Степана Слободяна – “Єфрема” та ще семи підпільників, серед яких була і його дружина Марія Німа – “Марта”.

Долучилися до вшанування пам’яті полеглих підпільників представники громад Старого Угринова та Бережниці. Спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у національно-визвольних змаганнях.

Та не забули і про героїв сьогодення, які продовжують самовіддано і героїчно демонструвати мужність та безкомпромісність українців у боротьбі за демократичні цінності та свободу.

Історичний екскурс тогочасних подій здійснив завідувач Історико- меморіального музею Степана Бандери – Степан Лесів. На завершення виконали декілька пісень, зокрема “Гімн українських націоналістів.

IMG-69d8063254024a11bc4f05e5fac86807-V.jpg
20230522_110944.jpg
Дата публікації: 20.07.2023   Кількість переглядів: 7163
Історико-меморіальний музей Степана Бандери
 
- Інформація про музей
- Степан Бандера
- Промова Степана Бандери
   
  Промова Степана Бандери  
 

Наша кнопка:

Історико-меморіальний музей Степана Бандери

 
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  
Головна | Музей | Світлини | Статті | Контакти | Карта сайту
© 2024 Історико-меморіальний музей Степана Бандери