Головна   Новини   Музей   Світлини   Статті   Контакти  
 
Назад Назад

Криївки УПА на карті Карпат

Наша інтерактивна карта Карпат містить не тільки інформацію про гірські вершини, джерела та колиби, а й багато інших корисних та цікавих для туриста місць, повідомляє "В похід Карпатами" .

Зокрема, ми збираємо інформацію про місця, пов’язані з історією УПА. Нас цікавлять криївки та пам’ятні знаки. Коли будуть з’являтися такі факти, ми зможемо оновлювати похідні маршрути або додаватимемо нові маршрути, щоб туристи не оминули ці цікаві місця під час своїх походів.

Інформацію на нашу карту про криївки та інші місця, пов’язані з історією УПА, може додати кожен бажаючий. Використовуйте мобільний додаток “В Похід Карпатами” (але потрібно знаходитись безпосередньо в тому місці) або веб-сайт https://vpohid.com.ua/ – тут можна додати інформацію з будь-якого місця.

Наразі в нас лише 6 об’єктів в каталозі (5 криївок). Їх є набагато більше. Давайте разом зберемо всю цю інформацію на одну інтерактивну карту.

Якщо ви знаєте про такі криївки, але не зрозуміли як додавати інформацію на карту, пишіть, будь ласка, на емейл [email protected] або просто в месенджер на нашій фейсбук сторінці. Опишіть місцезнаходження (зробіть скріншот карти та намалюйте розташування криївки), додайте коротку інформацію.

Дані з нашої карти автоматично синхронізуються в мобільний додаток. І тоді під час походу Ви зможете не тільки насолоджуватися красою Карпатського краю, а й глибше пізнати його історію. 

Не забудьте підписатися на нашусторінку у Facebook 

Криївки УПА на карті Карпат.png
Дата публікації: 13.04.2020   Кількість переглядів: 3169
Історико-меморіальний музей Степана Бандери
 
- Інформація про музей
- Степан Бандера
- Промова Степана Бандери
   
 

Дружні сайти:

Сайт міста Бурштина СПД Павлів і Ко.
Газета Козацький край
   
 
  Промова Степана Бандери  
 

Наша кнопка:

Історико-меморіальний музей Степана Бандери

 
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  
Головна | Новини | Музей | Світлини | Статті | Контакти | Карта сайту
© 2011 Історико-меморіальний музей Степана Бандери